• legal contract
  The Law Office of Christopher Koczwara, P.C. jest kancelaria adwokacka obslugujaca klientow z Chicago i okolic.
  Doswiadczenie.
  Odpowiedzialnosc.
  Profesjonalizm.

  Tel: 773-767-5422
  5838 S. Archer Ave. Chicago, IL 60638
 • legal practice
  MOWIMY PO POLSKU!
  Kancelaria obsluguje zarowno klientow indywidualnych jak tez korporacje. Zajmujemy sie glownie transakcjami kupna i sprzedazy nieruchomosci, kupnem i sprzedaza biznesow, bankructwem i sporzadzaniem testamentow.

  Tel: 773-767-5422
  5838 S. Archer Ave. Chicago, IL 60638
 • Chicago
  MOWIMY PO POLSKU!

  uslugi adwokata przy kupnie badz sprzedazy nieruchomosci dla Polakow w CHICAGO

  Tel: 773-767-5422
  5838 S. Archer Ave. Chicago, IL 60638

Adwokat Krzysztof Koczwara

Polish Flag

Kancelaria adwokacka Krzysztofa Koczwary jest firmą zajmującą się obsługą klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw w Chicago.

Specjalizujemy się w transakcjach związanych z rynkiem nieruchomości, obniżaniem podatków na nieruchomości, budową condominiów oraz zamianą budynków apartamentowych na condominia. Nasza działalność obejmuje także zmiany zoning, bankructwa, transakcje dotyczące działalnosci gospodarczej (licencje, otwieranie działalności, kupno/sprzedaż), zakładanie zastawów na hipotece (mechanic's liens), przygotowywanie testamentów oraz spraw spadkowych.

Szukasz fachowej pomocy prawnej?

lady justice

Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Koczwary, P.C. jest zlokalizowana w Chicago, w stanie Illinois i specjalizuje się główne w prawie związanym z rynkiem nieruchomości, obsługą małych przedsiębiorstw oraz sprawach sądowych z powództwa cywilnego.

 • W działalności związanej z rynkiem nieruchomości reprezentujemy klientów w zakupie, bądź sprzedaży mieszkań, domów oraz nieruchomości komercyjnych. Zajmujemy się także obsługą strony prawnej budowy condominium oraz zmianą budynków apartamentowych na condominia. Nasza działalność obejmuje zmianę sposobu użytkowania gruntu (zmiana zoning), wynajem nieruchomości, a także składanie wniosków o obniżenie podatków przed Cook County Assessor oraz Cook County Board of Appeals.
 • W działalności związanej z obsługą małych przedsiębiorstw koncentrujemy się na reprezentowaniu przedsiębiorców przy kupnie lub sprzedaży interesu, pomagamy w uzyskiwaniu licencji oraz rozpoczynaniu działalności gospodarczej.
 • W działalności dotyczącej pozwów cywilnych reprezentujemy klientów w sprawach związanych z zastawami na hipotece nieruchomości (mechanics lien), sprawach związanych ze złamaniem kontraktu lub specific performance oraz innymi sporami dotyczącymi rynku nieruchomości.
 • W działalności związanej ze spadkami oraz planowaniem testamentów oferujemy usługi obejmujące wszystkie aspekty planowania spadku, przygotowujemy testamenty, upoważnienia, trusts, a także reprezentujemy naszych klientów przed sądem spadkowym.
Chicago